Apie mus

Jau daugiau nei 30 metų UAB „Interatlas“ dirba tam, kad galėtų pasiūlyti geriausius sprendimus su grynaisiais pinigais dirbančioms įmonėms. Pagrindinė mūsų veikla – mažmeninė prekyba grynųjų pinigų skaičiavimo bei apdorojimo technika, jų priežiūra ir remontas.

Atstovaujame puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčius gamintojus „Giesecke + Devrient“ ir „Renome – Smart“.

Mūsų įmonė yra patikimas partneris, kuris padeda jums pasirinkti geriausius pinigų apdorojimo sprendimus. Suprantame, kad dirbant su grynaisiais pinigais itin svarbus technikos patikimumas, geras aptarnavimas ir greitas reagavimas. Todėl daug investuojame į nuolat atnaujinamą sandėlio atsargų palaikymą, kad galėtume greitai pasirūpinti bet kokiomis detalėmis. Esame pasirengę užtikrinti sklandų savo klientų darbą ir prireikus padėti bet kuriuo paros metu. 

Džiaugiamės, kad mūsų darbą vertina ir klientai, inkasacijos įmonėse daugiau nei 90% apdorojamų grynųjų pinigų yra naudojant UAB „Interatlas“ pinigų skaičiavimo techniką.

Mūsų vertybės glaudžiai susijusios su partneryste, pasitikėjimu ir greičiu, todėl dirbdami garantuojame, kad vadovaujamės šiais principais:

Partnerystė

Mums svarbu ne vienadienės naudos siekimas, o ilgalaikiai santykiai, kurie tampa pagrindu pastoviam ir mūsų, ir klientų įmonių augimui bei klestėjimui.

Mes įsipareigojame būti jums pasiekiamais bet kuriuo metu. Suprantame, kad operatyvumas yra esminis veiksnys jūsų verslo veikloje. Todėl, jei reikia, mes esame pasiruošę padėti jums bet kuriuo metu. Galite pasitikėti mūsų patikimu ir greitu aptarnavimu, nepriklausomai nuo to, kada jums prireiks pagalbos.

Mes kuriame partnerystę, kurioje pagrindiniai aspektai yra nuoširdumas, pasitikėjimas, sąžiningumas ir greitis. Siekiame ne tik užtikrinti, kad gautumėte pačius geriausius pinigų skaičiavimo įrenginius ir paslaugas, bet ir atsakyti į jūsų poreikius greitai ir efektyviai.

Patikimumas

Įsipareigojimas savo verslo partneriams ir iškeltų užduočių vykdymas yra mūsų įmonės stabilumo garantas.

Pasitikėjimas yra mūsų veiklos pagrindas. Mes įsipareigojame vykdyti visus savo įsipareigojimus jums, remiantis aukščiausiais standartais ir sąžiningumo principais. Mes vertiname jūsų pasitikėjimą ir dėl to dedame visas pastangas užtikrinti, kad kiekvienas mūsų veiksmas atitiktų jūsų lūkesčius.

Mes be kompromisų laikomės aukštų etikos ir sąžiningumo standartų ir siekiame užtikrinti, kad visuose savo veiksmuose ir sprendimuose būtume patikimi ir atsakingi.

Pasitikėjimas ir pagarba

Per daugiau nei 30 darbo metų pasitikėjimu ir pagarba užsitarnavome didžiausių įmonių partnerystę.

Dirbame visoje Lietuvoje bei Latvijoje ir esame tiesioginis  „Giesecke + Devrient“ ir „Renome – Smart“ atstovas. Daug dėmesio skiriame ne tik pinigų skaičiavimo ir apdorojimo įrangos parinkimui, bet ir aptarnavimui. Todėl nuolat palaikome gausų atsarginių detalių sandėlį, kad bet kada įvykus gedimui galėtume operatyviai reaguoti ir padėti užtikrinti nenutrūkstamus jūsų verslo procesus.

Komandinis darbas

Bendro tikslo siekimas ir vykdymas - tai kelias į sėkmę. Mūsų komandos pagrindas yra 15 ir daugiau metų patirties sukaupę kolegos, puikiai išmanantys grynųjų pinigų apdorojimo techniką.

Mes didžiuojamės turėdami sertifikuotus technikus, kurie atlieka įrenginių montavimą ir remontą bei gali patarti ir padėti išsirinkti geriausiai jums tinkamą įrangą.

Mes suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai yra unikalūs. Todėl mes teikiame konsultacijas ir aptarnavimą jūsų patogioje vietoje. Mūsų komanda su malonumu atvyks pas jus, kad padėtų jums pasirinkti tinkamiausius įrenginius ir juos įdiegtų. Mes atidžiai išklausysime jūsų reikalavimus ir pasiūlysime individualų sprendimą, pritaikytą jūsų verslo poreikiams.

Siekdami užtikrinti, kad jūs būtumėte visapusiškai aptarnauti, mes skiriame atskirą inžinierių kiekvienam klientui. Jūs turėsite nuolatinį ryšį su mūsų inžinieriumi, kuris bus jūsų patikimas partneris ir padės išspręsti visus techninius klausimus arba iškilusias problemas.

Mūsų patikimas aptarnavimas, greitas reagavimas ir konkurencinga kaina leidžia jums pasikliauti sertifikuotais ir efektyviais pinigų skaičiavimo įrenginiais. Mes dirbame, kad padėtume jums optimizuoti jūsų pinigų skaičiavimo procesą ir suteiktume jums ramybę, žinant, kad jūsų finansinės operacijos yra tvarkingos ir patikimos.

Ilgametė patirtis
Ilgametė patirtis
Aukšta kokybė
Aukšta kokybė
Stipri ir patyrusi komanda
Stipri ir patyrusi komanda

Gauti pasiūlymą

decoration-1