DUK

Kokia tikimybė, kad pinigų skaičiavimo mašina atpažins padirbtus banknotus?

Didžioji dalis pinigų skaičiavimo mašinų turi Europos centrinio banko (ECB) patvirtintą programinę įrangą, kuri yra testuojama ir sertifikuojama bent kartą per metus, siekiant patvirtinti jos sugebėjimą atpažinti visus ECB žinomus padirbinius.

Ar sugedusi pinigų skaičiavimo mašina gali praleisti padirbtus banknotus?

Net jei ir sugedo vienas ar kitas mašinos daviklis, kuris įtakoja banknotų autentiškumo atpažinimą, tokiu atveju ji nukreips visus banknotus į atmetimo skyrių, nepraleisdama nei vieno banknoto.

Ar reikalingi mašinų programinės įrangos atnaujinimai ir kaip dažnai jie daromi?

Rekomenduojame visada naudoti tik pačią naujausią programinės įrangos versiją, kad užtikrintumėte tinkamą banknotų atpažinimą. Kaskart, kai gamintojas išleidžia atnaujinimą, informuojame klientus apie programinės įrangos pasikeitimus ir atnaujintas valiutas.

Kokias užsienio valiutas pinigų skaičiavimo mašinos gali apdoroti?

Priklausomai nuo to, kokį pinigų skaičiavimo įrenginį pasirenkate, kiekviena mašina yra sukonfigūruojama individualiai pagal kliento poreikius ir pageidaujamas užsienio valiutas. Kai kurie modeliai gali palaikyti net iki 32 valiutų vienu metu, pasirenkanti jas iš daugiau nei 130 galimų užsienio valiutų.

Ar reikalingas reguliarus pinigų skaičiavimo mašinų aptarnavimas?

Kaip ir kiekvienai technikai, užtikrinti sklandų veikimą, reikalinga reguliari priežiūra bei minimalus valymas nuo purvo bei dulkių. Taip pat, priklausomai nuo apdorotų banknotų kiekio, reikia atlikti išsamią apžiūrą, kad identifikuotume susidėvėjusius mazgus.

Ar galiu pats atlikti pinigų skaičiavimo mašinų aptarnavimą?

Paprastą dulkių bei purvo valymą netgi rekomenduojama atlikti kartą per pamainą ar darbo dieną. Giliesnį valymą bei išsamesnę apžiūrą gali atlikti mūsų inžinieriai. Paprastam vartotojui to daryti nerekomenduojama, kadangi retkarčiais po tokių darbų reikia atlikti papildomus daviklių kalibravimo darbus.

Kokio tipo pinigų skaičiavimo mašiną pasirinkti?

Svarbiausia reikėtų atsižvelgti į jūsų lūkesčius, tačiau pagrindiniai kriterijai yra: norimas apdoroti banknotų kiekis, rūšiavimo pasirinkimas bei norimos integravimo galimybės. Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rasti tinkamiausią sprendimą.

Ką daryti įvykus pinigų skaičiavimo mašinos gedimui?

Visos pinigų skaičiavimo mašinos turi vienokią ar kitokią gedimų identifikavimo sistemą. Kiekvienu atveju ekrane pasirodys klaidos aprašymas, nurodantis, kuris komponentas veikia netinkamai. Visuomet galime pakonsultuoti, kokių veiksmų imtis tam tikroje situacijoje. Taip pat galima atvykti į vietą ir sutvarkyti gedimą.

Gauti pasiūlymą

decoration-1